Část empírového jídelního servisu
porcelán, 12 kusů, obsahuje: 2 oválné mísy (33 x 23 cm), 2 čtvercové mísy (28 x 28 cm), 2 kruhové mísy (průměr 33 cm), 3 kruhové mísy (průměr 31 cm), 2 kruhové mísy (průměr 28 cm), malá terinka, zlacený okraj, Vídeň, modrá značka štítu pod glazurou, dat (1)816, lehce poškozené okraje (Zí)
24.11.2018 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |